Wybierz region

Wybierz miasto

  Czas nowych trenerów

  Autor: HUC

  2001-04-14, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  W sobotę (godz. 15) dojdzie do konfrontacji sąsiadów w drugoligowej tabeli. Otwierająca drugą dziesiątkę Polonia Bytom podejmie znajdujący się miejsce wyżej Polar Wrocław.

  W sobotę (godz. 15) dojdzie do konfrontacji sąsiadów w drugoligowej tabeli. Otwierająca drugą dziesiątkę Polonia Bytom podejmie znajdujący się miejsce wyżej Polar Wrocław.


  W obu zespołach w ostatnim tygodniu doszło do zmiany trenerów. Po czterech kolejnych porażkach Edwarda Lonkę w Polonii zastąpił Janusz Małek, przez ostatnie lata ściśle związany z klubem. Lonka nadal zostaje w Polonii, jest przecież członkiem zarządu klubu.

  W Polarze do dymisji podał się Aleksander Papiewski. Jego rezygnacja nadal nie została przyjęta przez zarząd. - Moją decyzję musi przyjąć szefostwo firmy Polar, jednak w czwartek zabrakło kilku członków zarządu i dlatego jeszcze nie podjęto decyzji - powiedział Papiewski. - Mogę jednak zapewnić, że do Bytomia z Polarem nie pojadę - dodał były trener drużyny z Zakrzowa.

  W meczu z Polonią, Polar poprowadzi dotychczasowy drugi trener Ryszard Urbanek. Do Bytomia będzie on mógł już zabrać, pauzującego ostatnio za kartki Marka Mazura. Do składu Polonii po pauzie za kartki powracają Rafał Górak i Marcin Kondzielnik. Za kolorowe kartoniki będzie jednak odpoczywał Sławomir Wyrzykowski.


  Sonda

  Trwają tegoroczne egzaminy dojrzałości. A jak Ty wspominasz swoją maturę?

  • nie byłoby źle, gdyby nie to, że wszyscy dopytywali czy się uczę i niepotrzebnie mnie stresowali (38%)
  • moja matura to najłatwiejszy sprawdzian, jaki miałem w życiu (33%)
  • nie zdawałem matury (16%)
  • to był horror, zadania były trudne i nieadekwatne do tego, co robiliśmy na lekcjach (14%)