Apostrof 2017 zapowiada się niezwykle ciekawie. Na festiwalu literatury pojawią się m.in. Miszczuk, Masłowska, Rusinek czy Masterton. Wydarzenie odbędzie się w połowie maja w kilku polskich miastach.

Apostrof 2017 to Międzynarodowy Festiwal Literatury. W maju tego roku w siedmiu polskich miastach będziemy mogli brać udział w wydarzeniach związanych z książkami i ich autorami.

Tegorocznym kuratorem jest Szczepan Twardoch, który wraz z Sylwią Chutnik i Łukaszem Orbitowskim przygotują występ teatru improwizowanego. Nad przebiegiem inscenizacji będzie czuwał Klancyk.

Wśród tegorocznych gości jest m.in. Dorota Masłowska, Michał Rusinek, Adam Wajrak czy Ziemowita Szczerka. Zza granicy przyjadą: Graham Masterton czy Dave Goulson. Już wcześniej ogłoszeni zostali następujący twórcy: David Lagercrantz, Hanna Krall, Charlotte Link, Mai Lunde, Jakub Żuczyk, Wojciech Kuczok, Katja Kettu i Wojtek Miłoszewski. Wkrótce poznamy pełny program wydarzenia.

Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury odbywa się w terminie: 15-21 maja 2017 roku. Miasta festiwalowe: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice i Szczecin.Zobaczcie też:Bała się wyjść na scenę, teraz zachwyca samego Schwarzeneggera. "Kocham to, co robię!"


Książki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!