W Bogatyni, na terenie dawnego kamieniołomu znaleziono ciało mężczyzny. Na miejscu trwają czynności procesowe, które mają wyjaśnić okoliczności tej śmierci.

Aktualizacja:

Policjanci ustalili tożsamość zmarłego, którym okazał się być 23 – letni mieszkaniec Bogatyni. Wstępnie przeprowadzone na miejscu czynności wskazywały, że mężczyzna popełnił samobójstwo. Na polecenie Prokuratora Rejonowego w Zgorzelcu zwłoki zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.
__________________________________

- Zgłoszenie o tym, iż w rejonie Markocic w Bogatyni, w starym kamieniołomie leżą zwłoki mężczyzny otrzymaliśmy około godziny 13. Obecnie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu ustalana jest tożsamość mężczyzny oraz przyczyna jego śmierci - informuje podkom. Antoni Owsiak, z KPP w Zgorzelcu.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że mogło to być samobójstwo. Sprawę jednak wciąż bada policja.

Więcej informacji podamy wkrótce.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!