Google AutoDraw to internetowy program, który pokocha każdy, komu nie jest po drodze z rysowaniem. Jak sama nazwa wskazuje, aplikacja rysuje za nas. A właściwie odgaduje, na podstawie naszej "twórczości", co mieliśmy na myśli. A efekt jest czasem naprawdę zaskakujący!

Aplikację Google AutoDraw znajdziecie pod TYM adresem. Do waszej dyspozycji są tam trzy wymiary czystych kartek papieru, na których możecie narysować dowolny przedmiot, jaki tylko przyjdzie wam do głowy. Program automatycznie będzie próbował odgadnąć, co mieliście na myśli i zamieni wasze rysunki w naprawdę porządnie wyglądające grafiki. Sprawdźcie sami!AutoDraw jest nieco podobne w swoim działaniu do innej googlowskiej aplikacji - Quick, Draw!, którą znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też: Najlepsze zdjęcia z Google Street View. Kamera widziała ciut za dużo [ZDJĘCIA]


Zobaczcie też: Największy samolot pasażerski wylądował na lotnisku Chopina! Byliśmy w środku [ZDJĘCIA]


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!