MAKIJAŻ PANNY MŁODEJ - 7 ZASAD według Klaudii Widachy

1. Przede wszystkim zadbaj o stan swojej cery, od niej również zależy trwałość i wygląd makijażu. Jeśli masz z nią jakieś problemy niezwłocznie zgłoś się do kosmetologa, który dobierze odpowiednie zabiegi i pielęgnacje.

2. Aby w dniu ślubu zaoszczędzić sobie stresowych sytuacji należy odpowiednio wcześniej wykonać makijaż próbny, w którym warto wybrać się na imprezę aby przetestować jego trwałość.

3. Makijaż, fryzura i sukienka powinny stanowić zgraną stylizację.

4. Kolor wiązanki ślubnej również ma znaczenie.

5. Makijaż w stylu „ No make up ‘’ nie jest dobrym wyborem, gdyż tak pomalowana twarz przy fryzurze i sukni ślubnej po prostu ginie.

6. Pamiętaj, że każdy aparat „zjada” makijaż, na zdjęciach będzie on dużo mniej widoczny.

7. NAJWAŻNIEJSZE- zdecyduj się na taki makijaż, w którym będziesz się dobrze czuła. Nie podążaj ślepo za trendami gdyż nie każdemu one pasują, a często są przerysowane np. instagramowe brwi - ostre jak brzytwa.

Osobiście uważam, że makijaż ślubny powinien jak najbardziej podkreślać urodę panny młodej i charakter całej stylizacji. Nie lubię przerysowanych makijaży, na których panny młode same siebie ledwo poznają, nie mówiąc już o gościach . Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie, warto o tym pamiętać.Dia Visage Klaudia Widacha
ul. Emilii Plater 5
59-900 Zgorzelec
tel. 781 589 611


Cennik i dodatkowe informacje znajdziecie na moim fanpage [TUTAJ]

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!