Karkonosze Jelenia Góra jeszcze bez gola w tym sezonie

Mariusz Wiśniewski
Karkonosze były przed sezonem wymieniane w gronie drużyn, które mogą powalczyć o awans. Na razie jednak zespół z Jeleniej Góry po dwóch kolejkach ma na swoim koncie zero strzelonych goli.

Po bezbramkowym remisie w pierwszej kolejce tym razem przegrał u siebie z Polonią Środa Śl. 0:1.
W ogóle bramek nie było w Prochowicach, ale emocji nie brakowało. Nieoczekiwanie lepiej prezentowali się goście i w końcu w doliczonym już czasie gry strzelili nawet gola.

Arbiter wskazał na środek boiska, ale później nieoczekiwanie po konsultacji z sędzią bocznym anulował swoją decyzję i odgwizdał pozycję spaloną strzelca. Zaskoczeni byli nie tylko goście, ale nawet kibice miejscowych.

Wielkich emocji można się było spodziewać w Pietrzykowicach, gdzie Puma podejmowała Konfeks, który tydzień temu, przegrywając 0:2, zdołał wygrać 3:2. Tym razem jednak historia się nie powtórzyła. Gospodarze byli zdecydowanie lepszą drużyną, kontrolowali grę od pierwszej do ostatniej minuty i pewnie wygrali 2:0.

Wyczyn Konfeksu sprzed tygodnia powtórzyli koledzy zza miedzy, czyli rezerwy Miedzi. Po 30 min przegrywali już w Bolesławcu 0:2. Jeszcze przed przerwą zdołali jednak zmniejszyć straty, a w drugiej połowie zadali jeszcze dwa ciosy i ostatecznie wygrali 3:2.