Okręg nr 1 - ulice: Armii Krajowej od nr 1 do nr 31 od nr 70 do końca, Bema, Bohaterów Getta, Boh. II AWP od nr 1 do nr 17, Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Cienista od nr 1 - 2A, Czachowskiego, Daszyńskiego od nr 39 do nr 102, Dąbrowskiego, Domańskiego, Plater, Górna, Kilińskiego, Konarskiego, Kościuszki od nr 1 - 29, Krasińskiego, Krupińskiego, Langiewicza, Maratońska, Modrzewiowa, Okrzei, Parkowa, Partyzantów, Piękna, Piłsudskiego, Powstańców Śląskich, Pułaskiego, Sienkiewicza, Sportowa, Staszica, Stefana Batorego, Warszawska, Wąska, Wolności.
Kandydaci:
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Gronicza
Gronicz Rafał Wojciech
Woźniak Waldemar
Walotka Kazimierz
Jaśkiewicz Anzelm
Walasik Kinga
Grabarek Wojciech Tomasz
Wolska Dorota
Komicz-Scaramozzino Agata Renata
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Skonieczka Agnieszka Olga
Starodub Paweł Piotr
Bawół Jan Eugeniusz
Jasińska Beata Aneta
Laskowski Piotr Krzysztof
Zieleń Krzysztof Marcin
Zyśk Adam
Halat Joanna
Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
Mazur Aneta
Kosowicka Katarzyna Monika
Liro Oliwia
Garlińska Izabela Małgorzata
Bukiel Adam Dariusz
Szyszka Krzysztof
Szymański Grzegorz
Żywiołek Stefan Stanisław
Okręg nr 2 - ulice: Banachiewicza, Bartolomeo Scultetusa, Bolesławiecka, Daszyńskiego od nr 1 do nr 38 oraz nr 106, Fabryczna, Groszowa, Henrykowska, Iwaszkiewicza, Kamieniarska, Karola Darwina, Kopernika, Kościuszki od nr 30 do końca, Księdza Jana Kozaka, Lubańska od nr 1 do nr 10 oraz od nr 13 do końca, Łanowa, Migdałowa, Miła, Muzyczna, Nadbrzeżna, Norwida, Nowomiejska, Ogrodowa, Olszewskiego, Plac Pocztowy, Plac Św. Konstantyna i Heleny, Poluszyńskiego, Prusa, Przechodnia, Romera, Struga, Szkolna, Śniadeckiego, Waszczuka, Wrocławska, Wróblewskiego, Wyspiańskiego, Żeromskiego.
Kandydaci:
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Gronicza
Baranowska Dorota
Rusketos Nikolaos
Mostowik Artur Ireneusz
Szostek-Bicka Beata
Borkowska Elżbieta
Rudziński Marek Tadeusz
Hładki Lugwik
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Mazurek Danuta
Żeleźniak Jerzy Leon
Jakubowski Krzysztof Piotr
Witkowski Tomasz
Rogojsza Agnieszka Barbara
Owsian Damian Roman
Sztulberg Magdalena Dobrochna
Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
Pakuła Magdalena Wanda
Ziomek Adrian Sebastian
Sroka Paweł Henryk
Osóbka Sebastian
Szczepańska Doris Minika
Konicka Joanna
Okręg nr 3 - ulice: 3 Maja, Aleje Lipowe, Armii Krajowej od nr 32 do nr 69A, Boh. II AWP od nr 18 do końca, Broniewskiego, Chopina, Ciołkowskiego, Drzymały, Dzika, Energetyków, Graniczna, Henryka Wieniawskiego, Idzikowskiego, Karłowicza, Kołłątaja, Krańcowa, Krótka, Lubańska od nr 11 do nr 12 G, Łódzka, Moniuszki, Perłowa, Plac Jana Pawła II, Poniatowskiego, Psie Pole, Reja, Rubinowa, Słowiańska, Sybiraków, Szafirowa, Szajnowicza, Szmaragdowa, Szymanowskiego, Traugutta, Tuwima, Władysława Jagiełły, Zamiejsko-Lubańska, Żwirki i Wigury.
Kandydaci:
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Gronicza
Cyburt Jerzy Andrzej
Komsta Krystyna Maria
Kałuża Marian
Dziedzic-Wójcik Marta Magdalena
Motyka Ewa
Mrygoń Aneta
Kozak Andrzej Janusz
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Chitruń Dorota Małgorzata
Szczerbaty Mateusz
Śnieżyk Tomasz Bogdan
Załuska Dominika Zofia
Ciszewska-Kotlęga Dorota Katarzyna
Obuchowski Marek Mirosław
Marchel Olga Karolina
Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
Labentz Katarzyna
Szymański Jacek
Zarębski Gabriel
Iwanowska Teresa Genowefa
Rogala-Nowakowska Joanna
Łazarewicz Marek Nikodem
Okręg nr 3 - ulice: Aleja Ujazdowska, Andersa, Baczyńskiego, Barbary, Boczna, Braci Gierymskich, Brandta, Chełmońskiego, Chmielna, Cienista od nr 3 do nr 10, Cmentarna, Cynamonowa, Czerwona, Duszy, Fiołkowa, Francuska, Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, Górnicza, Górnowiejska, Grota Roweckiego, Grunwaldzka, Gwarków, Gwiaździsta, Jaśminowa, Jesienna, Kochanowskiego, Konicza, Konopnickej, Konwaliowa, Kossaka, Kotsisa, Leśna, Letnia, Łużycka, Makowa, Malczewskiego, Matejki, Mickiewicza, Morcinka, Nad Kolejką Górską, Okólna, Okulickiego, Oliwkowa, Orzeszkowej, Plac Dębowy, Plac Kasztanowy, Plac Klonowy, Plac Najświętszej Maryii Panny, Podwale, Pogodna, Polana Brzozowa, Promienna, Radosna, Reymonta, Rolna, Różana, Rzeczki Dolne, Rzeczki Górne, Sikorskiego, Słoneczna, Słowackiego, Spacerowa, Spokojna, Srebrzysta, Strumykowa, Sulikowska, Szarych Szeregów, Sztygarska, Świetlista, Świętego Jana, Tęczowa, Tulipanowa, Turowska, Ułańska, Wesoła, Widok, Wiosenna, Wrzosowa, Wysockiego, Zacisze, Zapiecek, Zielna, Zimowa, Złocista, Żytnia.
Kandydaci:
Komitet Wyborczy Wyborców Rafała Gronicza
Murmyło Katarzyna Ewa
Droszcz Ryszard
Góral Tomasz Marek
Malicki Rafał Krzysztof
Filozof Marcin Krzysztof
Haniszewska Danuta Maria
Arcimowicz Wioletta
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Szpak Teresa
Hempel Radosław Roman
Kret Mateusz
Bąk Miłosz
Wyspiańska Ewa
Krzeszewska-Muzyka Monika Elżbieta
Szyrwiel Wincenty
Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15
Walczak Robert
Delijewski Aleksander
Rybotycka Jolanta Jadwiga
Marciniak Agnieszka Rozalia
Czesnowski Franciszek
Dziennik Zachodni / Wielki Piątek
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?