Małe Instrumenty Małe Instrumenty

(© Małe Instrumenty/materiały prasowe)

Małe Instrumenty mają już 10 lat. Wrocławska formacja zaprasza na urodzinowe koncerty we Wrocławiu i w Warszawie. I tylko do piątku można wygrać płytę!

Małe Instrumenty powstały 10 lat temu. W sobotę o godz. 19 we wrocławskim Imparcie przy ul. Mazowieckiej 17 zacznie się koncert jubileuszowy. Warszawski jubileusz planowany jest we wtorek (19 grudnia) o godz. 19 w Narodowym Instytucie Audiowizualnym (ul. Wałbrzyska 3/5).
Paweł Romańczuk, lider Małych Instrumentów, zaprasza do konkursu:
"Tylko dwie takie płyty powstaną z okazji 10-lecia Małych Instrumentów. Wydane na specjalnym nośniku, będą stanowiły przedmiot jubileuszowego konkursu: jeden egzemplarz wygra uczestnik koncertu we Wrocławiu (17 grudnia) a drugi w Warszawie (19 grudnia). Żeby wziąć udział w konkursie trzeba odpowiedzieć na pytanie: Co Cię denerwuje w muzyce Małych Instrumentów?"
Na odpowiedzi Paweł Romańczuk czeka do 15 grudnia pod adresami: we Wrocławiu socialmedia@wroclaw2016.pl, w Warszawie fcb@nina.gov.pl. Wybrane zostaną najciekawsze odpowiedzi, warunkiem odbioru płyty jest oczywiście obecność na koncercie. Uczestnicząc w konkursie zgadzają się na publiczne prezentowanie treści odpowiedzi.

Wydarzenia Kulturalne | Wiadomości Kulturalne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: