Wystartowały precastingi do jubileuszowej dziesiątej edycji „Mam talent!”. Za nami już wyławianie talentów w Zabrzu, Wrocławiu, Rzeszowie i Lublinie. Swoją szansę na wielką karierę maja jednak osoby ze Szczecina, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska i Warszawy. Sprawdźcie, gdzie odbywać się będą najbliższe castingi i dlaczego warto wziąć udział w programie. Do tego zachęca sam Augustin Egurrola.

Najbliższe castingi do Mam Talent odbywać się będą:
6 maja w SZCZECINIE, Dom Kultury Słowianin, ul. Korzeniowskiego 2
7 maja w POZNANIU, Hotel Mercure centrum, ul. Roosevelta 20
13 maja w BYDGOSZCZY, Centrum Kongresowe Opera Nova, ul. Marszałka F.Focha 5
14 maja w GDAŃSKU, Hotel Scandic,ul. Podwale Grodzkie 9
21 maja w WARSZAWIE, JM Hotel, ul. Grzybowska 45


Wszystkie precastingi zaczynają się o godzinie 10:00. Jeśli nie możesz przybyć na żaden z precastingów lub występujesz ze zwierzętami, w swoim występie używasz ognia lub wykonujesz akrobacje powietrzne - skorzystaj z precastingu internetowego.

O tym, dlaczego warto wystartować w tym programie przekonuje jeden z jurorów, Augustin Egurrola. Sprawdźcie, co nam powiedział:

Seriale polskie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ela435t (gość)

To jest niby "mam talent" a wydaje się że zawsze wygrywa ktoś kto śpiewa tak jakby to było "umiem spiewać" zamiast "mam talent"