Miał 3 promile i prowadził bez uprawnień! Policjanci zgorzeleckiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę, który w wydychanym powietrzu miał aż 3 promile! Okazało się również, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdem. Teraz stanie przed sądem, grozi mu 2 lata więzienia!

Policjanci ze zgorzeleckiej drogówki prowadzili kontrolę na terenie powiatu, gdy ich szczególną uwagę przykuł jeden kierowca. Jego zachowanie na drodze wskazywało, że może być pijany. Gdy mężczyzna został zatrzymany i przebadany alkomatem okazało się, że ma 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu! Gdyby tego było mało 36-latek nie miał w ogóle uprawnień do prowadzenia pojazdu. Teraz podejrzany stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu.Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!