(© KPP Zgorzelec)

Policjanci z dolnośląsko – saksońskiej grupy „NYSA” ze Zgorzelca zatrzymali 36-latka, który w mieszaniu posiadał znaczne ilości środków odurzających i psychotropowych

Funkcjonariusze dolnośląsko – saksońskiej grupy „Nysa” z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w jednym z mieszkań na terenie miasta ujawnili blisko 1500 porcji narkotyków m.in. metamfetaminę i marihuanę. Policjanci zabezpieczyli też specjalny namiot, walizkę z zawartością nawozów i sprzęt wykorzystywany do uprawy marihuany, a także niwelator, wagę do odmierzania działek oraz inne przedmioty mogące pochodzić z kradzieży.

W wyniku prowadzonych działań zatrzymano 36-letniego mieszkańca Zgorzelca, który już wcześniej był karany za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci na poczet przyszłej kary zabezpieczyli także pieniądze w kwocie blisko 3.5 tys. złotych mogące pochodzić z przestępstwa.

Zgorzelecka prokuratura prowadząca śledztwo w tej sprawie przedstawiła już mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a sąd zastosował wobec 36-latka tymczasowy areszt na 3 miesiące.

Za przestępstwa, o które jest podejrzany grozić mu może kara nawet 10 lat pozbawiania wolności.

źródło: KPP Zgorzelec

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!