Co roku w Lubomierzu organizowany jest festiwal, podczas którego na pierwszym planie zawsze są aktorzy i komedie. Podczas spotkań autorskich, wywiadów, konkursów można spędzić miło czas zapoznając się z filmową historią tego małego miasteczka na Pogórzu Izerskim.

Poza tym zapraszamy do Miasteczka Rękodzielników, podczas którego wystawiają się okoliczni twórcy i organizacje pozarządowe.

Są także punkty gastronomiczne organizowane przez sołectwa. Pyszne frytki, placki ziemniaczane i obiadki można dostać od Olesznej Podgórskiej, a słodkości od Radoniowa.

Szczegółowy program na plakatach

Zapraszamy!

Maraton MTB „Kargula i Pawlaka” w Lubomierzu 12 sierpnia

12 Sierpnia w ramach festiwalu filmów komediowych rozegrana zostanie druga edycja naszego maratonu. Zawodnicy będą mieli do wyboru 2 dystanse, 40 oraz 80 kilometrów, trasy zostały poprowadzone wokół gminy i miasta Lubomierz, a start i meta usytuowane w malowniczym rynku miasta Lubomierz, który również posłużył scenarzystom filmu Sami-Swoi.

Maraton wpisany jest do kalendarza PZKOL co sprawi, że udział w nim mogą wziąć zarówno zawodowcy jak i amatorzy dwóch kółek.

INFO NA FACEBOOKU TUTAJ

Zapisy na: http://www.sportowaplawna2017.pl/

Bieg na 10 km w Lubomierzu „Dycha Kargula”

Bieg na dystansie 10 kilometrów "Dycha Kargula" to zawody rozgrywane w ramach Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu. Inauguracyjna edycja po raz pierwszy zawita jako finałowa atrakcja imprezy w Lubomierzu

Zapisy na stronie:

http://zapisy.ultimasport.pl/301

Szczegóły i regulamin na: http://www.sportowaplawna2017.pl/

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!