Już w najbliższą sobotę, 22 lipca, o godzinie 19:05 na antenie telewizyjnej Dwójki obejrzymy powtórkę ósmego odcinka teleturnieju „Postaw na milion”. Tym razem do walki o milion złotych staną dwie pary.

Żaneta Żebrowska i Jakub Kotarski poznali się na festiwalu muzyki elektronicznej w Płocku. On jest 29-letnim inżynierem i pracuje jako konsultant ds. kosztów w branży budowlanej. Interesuje się paralotniarstwem i kajakarstwem. Żaneta ma 26 lat i pochodzi z Ostrołęki. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała antropologię kultury. Obecnie pracuje jako marketingowiec. Oboje mieszkają w Warszawie, jednak chcieliby wyjechać na stałe za granicę, najchętniej do Australii.


© mat. pras.Drugą parą, która powalczy w sobotę o duże pieniądze, są przyjaciele - Patryk Sypek i Michał Różycki. Michał ma 21 lat, studiuje Public Relations i Marketing Medialny na Uniwersytecie Warszawskim. Jednocześnie stara się dostać na studia aktorskie. Patryk, również ma 21 lat, studiuje fizjoterapię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Czy uda im się wygrać w programie?„Postaw na milion” to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 2011 r. i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie "The Million Pound Drop Live". W „Postaw na milion” dwóch graczy staje do gry jako drużyna. Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych. Na wstępie dostają tę pulę w gotówce i tylko 8 pytań dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy. Więcej informacji na naszemiasto.pl w sekcji Hallo.

Zobacz też: Oni w sobotę postawią na milion [7 odcinek]
© mat. pras.
Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!