(© arch. Polskapress)

Podczas Świąt Wielkanocnych zgorzeleccy policjanci prowadzili wzmożone działania mające na w celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach.

W dniach od 14 do 17 kwietnia 2017 roku na drogach powiatu zgorzeleckiego doszło do 11 kolizji drogowych. W takcie prowadzonych działań policjanci ujawnili m.in. 4 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 50km/h, zatrzymali kierującego, który prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości oraz kierującego, który nie posiadał uprawnień do kierowania.


Zgorzeleccy policjanci apelują o bezpieczną jazdę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego podczas powrotu do domu. Kierowcy - noga z gazu. Zachowajcie bezpieczną odległość między pojazdami. Pamiętajcie, że brawura, brak wyobraźni, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych.

Źródło: KPP Zgorzelec

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!