Serbski napastnik piłkarskiego Śląska Wrocław, Vuk Sotirović, jest ponownie kontuzjowany. Ponownie, bowiem zawodnik dopiero od kilku dni normalnie trenował po wyleczeniu wcześniejszego urazu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Serbski napastnik piłkarskiego Śląska Wrocław, Vuk Sotirović, jest ponownie kontuzjowany. Ponownie, bowiem zawodnik dopiero od kilku dni normalnie trenował po wyleczeniu wcześniejszego urazu.
- Trenował trzy dni, ale ponownie go coś boli i musi odpoczywać. Jak długo? Trudno powiedzieć, bo jeszcze dokładnie nie wiadomo, co się stało - komentuje Ryszard Tarasiewicz, trener Śląska. Nieoficjalnie mówi się w klubie, że piłkarz będzie pauzować do trzech tygodni.

Problemy zdrowotne Sotirovicia zaczęły się jeszcze w poprzednim sezonie. W meczu piątej kolejki z GKS-em Bełchatów musiał zejść z boiska już po 26 minutach gry i od tego momentu nie może dojść do pełnej dyspozycji. Jak tylko się wyleczy i zacznie normalne treningi oraz grę, zaraz dopada go pech i kolejny uraz. Pod koniec rozgrywek zaczął występować regularnie i wydawało się, że po dobrym przepracowaniu okresu przedsezonowego będzie silnym punktem Śląska. Niestety, jeszcze w trakcie przygotowań doznał urazu i dopiero kilka dni temu zaczął normalne treningi. Jak się okazuje, nie na długo.

W tym wypadku trenerowi Tarasiewiczowi pozostają do dyspozycji nadal tylko dwaj nominalni napastnicy - Tomasz Szewczuk i Kamil Biliński. W kontekście częstych urazów Serba, wszystko wskazuje, że tak może być przez większą część, a nawet całą rundę jesienną. Szkoleniowiec Śląska pozostaje praktycznie bez pola manewru. Należy też cały czas się liczyć z ewentualnym pauzowaniem za kartki, a przy wyjątkowym pechu, też z kontuzją.
Alternatywą jest transfer, ale jak na razie kolejne pomysły sprowadzenia napastnika jak szybko się pojawiają, tak szybko upadają.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!