18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Szok! Oprawca przywiązał psa do drzewa i roztrzaskał mu głowę młotkiem

Grażyna Szyszka

Na Górkowie znaleziono zwłoki bestialsko zabitego psa. Ktoś przywiązał go do drzewa, założył mu reklamówka na głowę, a potem zatłukł młotkiem. Głogowianie wyznaczają nagrodę za pomoc w ustaleniu sprawcy.

Dramatycznego odkrycia dokonała kobieta spacerująca z psem po terenie Górkowa. Od razu wezwała policję.
Na miejscu czynności wykonali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy zabezpieczyli ślady.

Zwłoki psa trafiły natomiast do weterynarza, który stwierdził, że w jego czaszce jest aż osiem dziur od uderzeń. Najprawdopodobniej oprawca użył do tego młotka ciesielskiego.

Ofiarą zwyrodnialca padła około trzyletnia suczka, mieszaniec owczarka krótkowłosego.

Policja zabezpieczyła zwłoki psa i wszczęła śledztwo w sprawie ustalenia sprawcy tego bestialskiego czynu.

- Grozi za to do trzech lat pozbawienia wolności - mówi Bogdan Kaleta, oficer prasowy głogowskiej komendy policji.

Apelujemy o pomoc w ustaleniu sprawcy tego wyjątkowo okrutnego czynu i zgłaszaniu policji istotnych w tej sprawie informacji. O to samo proszą poruszeni dramatem głogowianie, którzy za informacje o osobie, która to zrobiła, wyznaczają nagrody pieniężne. Wśród nich jest Jarosław Wójcik. – Daję 500 złotych za pomoc w odnalezieniu tego, kto dokonał tego strasznego czynu — mówi. – Ale nie tylko ja wyznaczyłem nagrodę, bo jest nas więcej.
Informacje o nagrodach zamieszczono pod postem na Facebooku pana Krzysztofa Berkowicza, który opublikował zdjęcia psa.

Wideo

polecane: "Bez ściemy" o prawnikach

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.03.2019, 08:53

Oby zdechł skurwiel 😑

19.03.2019, 22:54

Tylko 3 latka? Szok

18.03.2019, 16:15

Tylko 3 lata... japierdole.

18.03.2019, 07:16

trzy lata w więzieniu na koszt podatnika będzie miał jedzenie, lekarza [bez kolejki]dentystę [za darmo] tv,książki,spacer,no i co to za kara?

17.03.2019, 22:42

Jakie to kurestwo jest! Jak można zabić zwierzę, które często okazuje się twoim jedynym przyjacielem..?! 3 lata pobytu w więzieniu?! Co to kurwa za kara jest?! Po tych 3 latach wyjdzie i może kolejnego psa zajebać! Tego skurwiela trzeba potraktować tak samo jak on tego niewinnego pieska! W tedy będziemy mieli pewność, że już żadnego zwierzaka nie zabije...Jeżeli niw chcecie go zajebać to do psychiatry go zaprowadzić, a potem resztę życia niech spędzi w więzieniu skurwiel jeden! To tyle co ja o tym sądzę...

17.03.2019, 21:11

Często ludzie komentują ( co się z tymi ludźmi dzieje?) Co nie których zaskoczę ale to co się z ludźmi dzieje to w większości wpływają na to media... telewizja... Internet.... itp. Mam 30 lat i pamiętam jak byłem mały to ludzie byli inni .. rodziną zawsze że sobą spędzała każdą wolną chwilę... A teraz ? Teraz nosy przed telefonem i tv ktora wpływa na naszą psychikę. Zachowanie, można by nawet przypuscic że za pomocą tych zeczy można STEROWAĆ społeczeństwem.. to jest moje zdanie, nie jeden pomyśli że bredze jak kretyn, ale sam / sama przypomicie sobie czasy bez nawet chociażby tego telefonu.. nie było lepiej ? Ludzie nie byli dla siebie pomocni? Mili ? A teraz... teraz to trzeba mieć oczy do Okola głowy..

16.03.2019, 21:03

Jak tak można? 😭

16.03.2019, 11:50

3lata smieszna kara do do takich czynòw.Jestem za kara smierci ,lub zrobic to same jemu.

16.03.2019, 00:54

Co się dzieje z ludźmi

16.03.2019, 00:40

Nie ni jak to widze to mnie przeraza takie cos nie bede mowol co nalezy zrobic z psychopata oby odbilu mu sie to w rzyciu

16.03.2019, 00:23

Jak można coś takiego zrobić biednemu psu..... złapać i karać kamieniołomy

16.03.2019, 00:19

To samo mu/jej/im, bym zrobił!

15.03.2019, 23:53

Na 10 kat bym mu dał

15.03.2019, 20:03

Zaj....ać chu... Tak samo jak sie juz poje.... Znajdzie

15.03.2019, 19:23

Jakie 3 lata, psy okazują więcej uczuć od ludzi, jak z resztą widać. Życie za życie

15.03.2019, 15:46

Jakie 3 jakie 5 chujowi też tak zajebac A nie co to za kara 3 lata przesiedzi i wyjdzie jakby nigdy nic.

15.03.2019, 09:18

Nie 3 lata, a 5 lat za zabicie ze szczegolym okrucienstwem.Troche sie pomylilo panu rzecznikowi

15.03.2019, 09:18

Nie 3 lata, a 5 lat za zabicie ze szczegolym okrucienstwem.Troche sie pomylilo panu rzecznikowi

15.03.2019, 05:59

Rozj... chu... łeb !!!

14.03.2019, 22:42

Dla takich ludzi powinna być taka dama kara .Biedny pies który przez bydlaka tyle wycierpiał .Nie kochasz zwierząt nie bierz ,nie katuj

14.03.2019, 19:36

Biedne zwierzę co za kutwa z tej osoby co mu to zrobiła...

14.03.2019, 17:52

Zrobić to samo ! Jeszcze scierwo utrzymywać ! Balastu powinno się pozbywać ! U nas nie ma prawa dlatego tak jest !!!!

14.03.2019, 14:52

Kutas

14.03.2019, 14:29

3 lata??????? Worek na głowę i młotkiem gnoja

14.03.2019, 10:33

Potrafię dużo zrozumieć, ale morderstwa nigdy.
Jeśli nie chcialeś tego psa, trzeba było znaleźć dla niego nowy dom, chociażby zawieźć do schroniska.