Szok. Usiłował zgwałcić dwuletnią dziewczynkę, kiedy ta spała

RedakcjaZaktualizowano 
pixabay.com
Na wniosek jeleniogórskiej prokuratury trafił do aresztu. Sprawa jest wstrząsająca. 29-letni Grzegorz G. miał się na chwilę zaopiekować dzieckiem pod nieobecność matki. Tymczasem, usiłował je zgwałcić, wykorzystując to że spało...

29-letni Grzegorz G. to znajomy kobiety. 27 marca poprosiła go, by przypilnował jej córeczkę. Kiedy kobieta wyszła, mężczyzna doprowadził 2-latkę do poddania się tzw. innej czynności seksualnej... Próbował też odbyć z dzieckiem stosunek seksualny. Wszystko nagrywał telefonem i właśnie to go zgubiło.

Nagrania wstrząsających scen przez przypadek zobaczyła w telefonie mężczyzny matka dziewczynki i natychmiast zadzwoniła na policję. Później sprawą zajęła się prokuratura. Na jej wniosek Sąd zastosował wobec Grzegorza G. tymczasowy areszt.

- Dodatkowo ustalono, że w lutym 2019 roku mężczyzna przywiózł na teren Polski substancję psychotropową w postaci tabletek ekstazy. Sprawca nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności w wymiarze nie krótszym niż 3 lata, do 15 lat - informuje prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze.

Wideo

polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.13 12:05:24

Grzegorz Gaudyn z zabobrza jel gora

2019.04.10 09:57:51

prawdomówny...czy Ty jesteś normalny?? tu chodzi o 2 letnią dziewczynkę...

2019.04.04 23:41:26

Nic dziwnego, że facet myśli Penisem, bo Penis to jego mózg, więc kobiety jeśli macie wątpliwości czy facet was zgwałci lub waszą rodzinę czy nie to istnieje 100% metoda czyli usunięcie facetowi jednocześnie 2-óch jąder

2019.04.04 13:39:15

Prawdomowny a może ty też jesteś jebanym pedofilem co wali sobie konia na widok dzieci😠lub uprawiasz sex 😠. Nie ma czegoś takiego jak chce facet sexu to musi go dostac😠 i to go nie tłumaczy. Chce sexu niech znajdzie sobie babe a nie bierze się za niewinne bezbronne istoty (dzieci) obciąć mu jaja i nic więcej bo do pudła pujdzie a my go utrzymywać bedziemy😠😠😠

2019.04.04 12:07:40

dziada będziemy teraz utrzymywać. Aż mnie mdli,nie mogę się uspokoić po przeczytaniu tego artykułu. Szok co się dzieje.

2019.04.04 05:39:51

Do prawdomównego: ''Jeśli facet chce seksu..to dajcie'' Jak ktoś będzie chciał Cię wyruchać w dupę to też daj, bo może oszaleć biedaczek. Lepiej, może otwórz pogotowie-ruchane i dawaj dupy głodnym facetom, zarobisz sobie i zmądrzejesz. ''To nie jego wina ..on tylko chciał seksu''...dokładnie to powiedziałeś... takie podejście maja gwałciciele.

2019.04.04 02:21:04

Po Pierwsze facet prawdopodobnie nie miał żadnej kobiety do seksu i to mu jemu brakowało. A wiecie, że każdy RASOWY SAMIEC (nie mylić z ULEGŁYM SAMCEM, bo to jest podstawowa różnica), myśli tylko fiutem, ponieważ uważa, że fiut to jego mózg. Po drugie dziwicie się, że matka tej dziewczynki nie wyrwała jemu jaja lub nie wykastrowała jemu penisa, ponieważ Każda kobieta bała by się usunąć genitalia facetowi, ponieważ była by oskarżona. A za to również grozi kara pozbawienia wolności. A tak w ogóle jeśli facetowi brakuje seksu, no to chwyta się różnych metod, a jeśli facet nie miał nigdy seksu, to kiedyś musi "wybuchnąć". Więc kobiety jeśli facet chce seksu to dajcie im, bo w końcu nie wytrzymają i skończy się na tym, że wasze pociechy ucierpią na tym

2019.04.04 01:44:37

Zwyrodnialec, zrobić mu to samo

2019.04.03 23:13:52

Jabym. Go dala do celi z murzynami .huj jebany

2019.04.03 19:51:42

Spalic go zywcem z dorodnym palem w dupie

2019.04.03 19:48:40

NA WYSPIE BORNEO W PANSTWIE BRUNEI ZA TAKIE PRZESTEPSTWO GROZI KARA SMIERCI PRZEA UKAMIENOWANIE ,DECYZHA SULTANA HOSSANALA BOLKIAHA.

2019.04.03 18:29:20

Dożywocie takiemu

2019.04.03 17:50:23

Czy ktoś wie co to za klient?

2019.04.03 17:40:06

Jak mozna byc takim zwyrodnialcem ????!!!!!! Po przeczytaniu tego artykulu az mi sie flaki przewracaja...... Mdli mnie na sama mysl.... Biedne dziecko.... :( A ten Grzes mam nadziekenadzieje, ze dostanie 15 lat i przez te lata oby dzien w dzien byl gwalcony i bity ,by nigdy nie zapomnial o tym co zrobil .

2019.04.03 17:27:55

Jelenia Góra... Grzegorz G. 29 lat... Ilu może być takich? Ale w więzieniu sie nim zajmą!

2019.04.03 16:58:11

Zapłacę 1000 zł za imię nazwisko i adres tego Grzesia

2019.04.03 16:38:29

Gnuj niech zginie w więzieniu

2019.04.03 16:24:02

Dziwię się matce dziewczynki że mu jaj nie wyrwała

2019.04.03 15:42:41

Dobre chłopaki się nim zopiekuja na celi r.i.p tej męskiej szmacie

2019.04.03 15:41:22

do utylizacji gnoja!