Kręgielnia z ośmioma  torami i klub muzyczny powstaną w marcu

Kręgielnia z ośmioma torami i klub muzyczny powstaną w marcu (© Wizualizacja: Centrum Plaza)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już wszystko jasne. W Zgorzelcu przy centrum handlowym Plaza powstaną nie tylko sklepy, choć jeszcze niedawno były obawy, że parku gier i rozrywki nie będzie.

A jednak będą. Zostanie utworzony Fantasy Park. Są już wizualizacje miejsc przyszłych rozrywek. Powstanie kręgielnia z 8 profesjonalnymi torami bowlingowymi. Oprócz tego na odwiedzających czekać tam będzie 5 profesjonalnych stołów bilardowych oraz wirtualny świat gier video z symulatorami wyścigów samochodowych czy motocyklowych. Na najmłodszych w centrum Plaza będzie czekał plac zabaw oraz specjalnie udekorowane pokoje, w których będzie można urządzać urodzinowe przyjęcia.
To nie wszystko. Zaprojektowano także salę barowo-restauracyjną o oryginalnej aranżacji oraz inne atrakcje m.in. klub muzyczny, w którym potańczymy przy różnych dźwiękach.
Najbliższy podobny do zgorzeleckiego Fantasy Park znajduje się dopiero w Pradze i w Sosnowcu. Centrum będzie więc nie tylko atrakcją dla mieszkańców Zgorzelca, ale i całego Dolnego Śląska. Na 13 tys. m kw. powierzchni już w marcu zrobimy zakupy w markowych sklepach i butikach. W sumie ma ich być 60. Wśród nich jedna z najbardziej znanych światowych marek odzieży - H&M, skandynawski Kappahl, perfumeria Douglas, salon z obuwiem oraz galanterią skórzaną Venezia, Rossmann, Vision Express, Yes, Apart, Big Star. Do wyboru będzie kilka restauracji, pizzeria i kawiarnie.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!