Wrocławski Park Technologiczny powiększy się o trzy kolejne budynki, o powierzchni 20 tys. mkw. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach unijnego projektu "Od Wrocławskiego Parku Technologicznego do Innopolis Wrocław".

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wrocławski Park Technologiczny powiększy się o trzy kolejne budynki, o powierzchni 20 tys. mkw. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach unijnego projektu "Od Wrocławskiego Parku Technologicznego do Innopolis Wrocław". Wczoraj przedstawiciele WPT podpisali w tej sprawie umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, która organizowała konkurs o unijną dotację.

Wartość projektu wynosi 133 mln zł, z czego dofinansowanie z UE wyniesie 85 proc. Za te pieniądze zostaną wzniesione budynki, a także zakupiona aparatura badawcza, z której skorzystają znajdujące się na terenie parku, firmy. Obecnie na terenie WPT działa ich 90.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!