Wybuch bomby w Gryfowie Śląskim. Sprawcy zatrzymani. Ładunek wybuchowy podłożono pod samochód osobowy marki Opel. Eksplozja uszkodziła auto, ale nie doszło do zapalenia się samochodu. Nikt też nie ucierpiał.

Wspólne działania lwóweckich policjantów, CBŚP oraz policjanci z KGP Warszawa doprowadziły do zatrzymania sprawców, którzy w Gryfowie Śląskim na ul. Sienkiewicza podłożyli ładunek wybuchowy pod samochód osobowy. Do zdarzenia doszło 15 marca. Sprawcy to trzej mężczyźni w wieku od 29, 33 i 35 lat. . W trakcie przeszukań policjanci ujawnili broń, amunicję i materiały, które mogły posłużyć do produkcji kolejnych ładunków wybuchowych a także narkotyki. Fakt zatrzymania podejrzanych potwierdza Marcin Piekarski, Prokurator Rejonowy w Lwówku Śląskim, pod nadzorem którego prowadzone jest śledztwo. Dziś mężczyźni mają usłyszeć zarzuty m.in. posiadania nielegalnego broni i amunicji, uszkodzenie mienia oraz posiadanie narkotyków. Podejrzanym z Gryfowa Śląskiego grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

">
" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344">


https://www.youtube.com/watch?v=56xg2OG8Eqc&feature=youtu.be

źródło: lwowecki.info

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kazimierz57 (gość)

ROZUMIEM! MOGĘ SPAĆ SPOKOJNIE! DOSTANĄ PO 4 LATKA, ODSIEDZĄ 2 I DALEJ BEZIE TO SAMO!