(© arch. nasze miasto)

Sukcesem zakończyły się wspólne działania Policjantów oraz funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej ze Zgorzelca. Podczas kontroli salonów gier na terenie powiatu Świeradowa Zdrój, ujawnili i zabezpieczyli trzy nielegalne automaty do gier

Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych w Świeradowie Zdrój oraz funkcjonariusze Kontroli Celno-Skarbowej ze Zgorzelca w dniu 12 października br, przeprowadzili akcję mającą na celu likwidację salonów gier działających niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych.

W ramach wykonanych czynności ujawniono w jednym z „kasyn” na terenie miejscowości Świeradów Zdrój trzy automaty do gier hazardowych, które zostały zabezpieczone przez służbę celno-skarbową. Szacowana wartość zabezpieczonych automatów to ponad 36 tysięcy złotych.

Po nowelizacji Ustawy o grach hazardowych, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku właścicielowi lokalu oraz właścicielowi automatów grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Lubań

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!