(© KMP Jelenia Góra)

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podejrzewani są o kradzież pojazdu o wartości blisko 750 tysięcy złotych. Mężczyźni zostali zatrzymani na jednej ze stacji paliw na terenie powiatu jeleniogórskiego. Teraz grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło 12 lutego w Jeleniej Górze. Podejrzani to 31-letni obywatel Niemiec oraz 36-letni mieszkaniec powiatu jeleniogórskiego. Mężczyźni podejrzewani są o kradzież pojazdu marki Mercedes, którego wartość właściciel, obywatel Niemiec, oszacował na błisko 750 tysięcy zł. Policjanci po zauważeniu pojazdu, zablokowali możliwość wyjazdu auta i zatrzymali kierującego pojazdem oraz jego pasażera. Obaj podejrzani trafili do policyjnego aresztu. Grozi im do 5 lat więzienia.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!