Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi 25-latkowi ze Zgorzelca, który sterroryzował sprzedawczynię i ukradł pieniądze oraz alkohol.

25-latek jest podejrzany o rozbój. Mężczyzna sterroryzował sprzedawczynię, po czym dokonał kradzieży pieniędzy oraz alkoholu. Sąd Rejonowy w Zgorzelcu zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy.
Do zdarzenia doszło 20 lutego. Oficer dyżurny zgorzeleckiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o napadzie na sklep. Jak ustalili policjanci do sklepu wszedł zamaskowany mężczyzna, który po sterroryzowaniu sprzedawczyni zażądał wydania pieniędzy. Zabrał z kasy kilkaset złotych oraz dwie butelki markowego alkoholu, po czym wybiegł ze sklepu. Policjanci zajmujący się tą sprawą wytypowali podejrzanego, 25 – letniego mieszkańca Zgorzelca. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Na wniosek prokuratury, Sąd Rejonowy w Zgorzelcu zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 2 miesięcy. Teraz stanie przed sądem, gdzie grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!