Latem będziemy oglądać w Zgorzelcu nowości  filmowe w 3D

Latem będziemy oglądać w Zgorzelcu nowości filmowe w 3D (© Janusz Pawul)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Latem ruszy w mieście Multiplex. Będą filmy 3D i najnowocześniejszy dźwięk przestrzenny

W centrum handlowo-rozrywkowym Zgorzelec Plaza powstanie wielosalowe kino, którego operatorem będzie znana sieć Multikino. Tę informację potwierdziła nam Magdalena Naraniecka, dyrektor zgorzeleckiej Plazy. Będzie to nowoczesny multiplex składający się z trzech sal kinowych wyposażonych w nowoczesną aparaturę kinową z cyfrowymi projektorami 3D oraz systemem dolby.
Planowany termin otwarcia to lato tego roku!

Zgorzelec Plaza będzie więc pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w regionie z tak rozbudowaną częścią rozrywkową. W Plazie działa już teraz park rozrywki Fantasy Park z kręgielnią, dyskoteką i placem zabaw dla dzieci. W ostatnich miesiącach został otwarty klub fitness O2, który przyciąga wielu klientów do centrum. Jeśli teraz dojdzie jeszcze Multikino, weekendowe wycieczki mieszkańców Zgorzelca do innych miast… stracą sens.

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ZADOWOLONA (gość)

W początkowej wersjii prosiło sie aby a Plazie otwarto kino,ktoś zaniechał ,setki metrów kwadratowych niewykorzystane. kino to strzał w dziesiatkę.Już sie piszę na pierwszy seans.