W środę tylko zwiedzanie, od czwartku można ćwiczyć

Kilka miesięcy trwały zapisy i oczekiwanie tych, którzy się zapisali… Aż wreszcie. W środę otwarty został najnowszy i najnowocześniejszy w Zgorzelcu fitness klub O2 w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Plaza. Inwestorem projektu jest firma Plaza Centers Poland i jak mówi Magdalena Radecka, manager klubu, już samo to gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez O2 usług , obsługi i sprzętu. A ten budzi naprawdę spore wrażenie. W O2 klubowicze mają do dyspozycji salę do spinningu, salę do ćwiczeń grupowych oraz siłownię. Wszystkie trzy studia wyposażone są w nowoczesne trenażery i co od razu przykuwa uwagę – nawet laika – nowoczesne, mocne nagłośnienie. Dodatkowo w sali spinningu jest także niezwykłe jak na salę ćwiczeń oświetlenie.
- Całość przypomina bardziej salę klubu tanecznego, niż salę gimnastyczną – zauważa Mariola Bednarska, która przyszła zobaczyć nowy klub i zastanawia się nad zapisaniem się na zajęcia.
Jak tłumaczą znawcy, tak właśnie ma być. Na specjalnych rowerach do spinningu, dzięki muzyce, dzięki światłom, mocno się nakręcamy mobilizując się do maksymalnego wysiłku. Efekt? Podobno znakomity.
A skoro już o efektach, to instruktorzy z O2 zapewniają, że choć już połowa miesiąca, jeśli ktoś chce popracować nad sylwetką na Sylwestra, wcale jeszcze nie jest za późno. Panie mogą ujędrnić pośladki, zrzucić nieco centymetrów w talii, a panowie popracować nad kondycją, czy bicepsem.
Grudzień to już także odpowiednia pora, by zacząć myśleć o sylwetce przed nowym sezonem plażowym.
W O2 do dyspozycji klubowiczów jest także sauna, w której po intensywnym wysiłku można się wspaniale zrelaksować.
Klub fitness O2 w Plazie to prawdziwy klub. Nie można tam wykupić zajęć na godzinę, czy kilka dni. To pierwszy w mieście ekskluzywny klub dostępny jedynie dla klubowiczów za okazaniem karty członkostwa. Minimalny okres, na który można wykupić kartę członkowską, to miesiąc. Jak jednak mówi Magdalena Radecka, preferowane są dłuższe okresy – półroczne i roczne. Bo jak przekonuje, fitness to nie powinien być kaprys, zachcianka na dziś. Jak tłumaczy, fitness to zgodnie z mottem klubu – sposób na życie.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!