W sobotę finał konkursu w Muzeum Łużyckim

W sobotę finał konkursu w Muzeum Łużyckim

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

10 155 tyle głosów oddano na najładniejsze zdjęcia

W drodze wzdłuż Via Regia - Architektura w Euroregionie Neise – Nisa - Nysa. Wczoraj. Dziś Jutro. Taki był temat konkursu fotograficznego ogłoszonego przez Stowarzyszenie Promocji Miasta Kultury Görlitz-Zgorzelec (Förderverein Kulturstadt Görlitz-Zgorzelec e.V.). Prace można było nadsyłać od czerwca do połowy października. Były one potem prezentowane na stronach internetowych, a także w Ratuszu w Görlitz i Muzeum Łużyckim w Zgorzelcu. Wszyscy oglądający mogli głosować na najlepsze, ich zdaniem, fotografie. Dlatego właśnie znamy już pierwszych laureatów konkursu!

W kategorii ulubieniec publiczności pierwsze miejsce zajęła Beata Frydrychowska ze Zgorzelca, drugie miejsce zajął Ireneusz Przybyś również ze Zgorzelca, a trzecie miejsce zdobył Arnold Hänsel z Görlitz.

Oprócz kategorii ulubieniec publiczności, jury konkursu dokona wyboru w kategoriach: fotograficy hobbyści oraz w kategorii do lat 21. Finisaż, na którym wręczone zostaną nagrody we wszystkich kategoriach, odbędzie się w sobotę, 11grudnia, o godz. 18 w Muzeum Łużyckim w Zgorzelcu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!