piotr

avatarpiotr

Zgorzelec
awaryjne otwieranie samochodów, mieszkań, domów, lokali użytkowych, montaż i wymiana zamków, sprzedaż i montaż zamków, wkładek podklamkowych, wizjerów, klamek i szyldów, kłódek, naprawa i synchronizacja pilotów do napędów, montaż zasuw, kłódek, instalacje alarmowe, instalacje mieszkaniowe, inteligentny dom, instalacje przemysłowe, instalacje teletechniczne domofony, video domofony, kamery zewnętrzne, wewnętrzne z możliwością rejestracji na twardy dysku, odczytu, na duże odległości, jakości HD.

montaż kamer

2017-04-25 18:07:19

W ofercie naszej firmy SOS Zabezpieczenia znajduje się instalacja monitoringu. Montujemy kamery wewnętrzne i zewnętrzne, które dają obraz również w ciemności. Zainstalowany przez nas sprzęt daje obraz w jakości HD. Zapraszamy!

Jesteś na profilu piotr - stronie mieszkańca miasta Zgorzelec. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj