Piast Zawidów wygrał na wyjeździe z Orkanem

Adrianna Szurman
Piast Zawidów wygrał z Orkanem Sczedrzykowice
Piast Zawidów wygrał z Orkanem Sczedrzykowice Archiwum
W trzeciej kolejce czwartej ligi Piast Zawidów pokonał na wyjeździe Orkan Szczedrzykowice 3:0. Przekonywujące zwycięstwo odniosły też Karkonosze, a Olimpia ograła AKS.

W wyśmienitych nastrojach są kibice i zawodnicy klubu Piast Zawidów. Wygląda na to, że zespół zbudowany prawie od nowa przez trenera Wichowskiego w końcu odpalił.

Piast Zawidów znokautował przeciwnika

Piast Zawidów wygrał na wyjeździe z faworyzowanym Orkanem Szczedrzykowice 3:0. Dzięki temu zespół przesunął się do środka tabeli. Do przerwy na boisku w Szczedrzykowicach żadna z drużyn nie zdobyła bramki i tym bardziej nie zapowiadało to takiego nokautu w drugiej połowie. W drugiej odsłonie na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Dariusz Bryjak, który klub Piast Zawidów reprezentuje dopiero od tego sezonu. Trzecią bramkę dla Piasta Zawidów zdobył Radosław Sareło, który powraca do drużyny po operacji oka.

Piast Zawidów szykuje się na derby, czy wygra?

Już w najbliższej kolejce kibice Piasta Zawidów zobaczą derbowy pojedynek pomiędzy Piastem, a Granicą. Mecz odbędzie się w Zawidowie. Brak punktów w tym meczu może oznaczać poważne problemy dla ekipy z Bogatyni.
Zapraszamy do kibicowania Piastowi Zawidów.