Wybierz region

Wybierz miasto

  Najlepszy klub fitness w regionie! - WYNIKI GŁOSOWANIA

  Najlepszy klub fitness - WYNIKI GŁOSOWANIA

  Wiemy już, gdzie są najlepsi trenerzy, gdzie warto pójść na zajęcia zumby, a gdzie trenerka pilates zadba o nasz kręgosłup.
  Głosowanie zakończone, zobaczcie wyniki!
  Pierwsze miejsce w naszym plebiscycie zdobył klub CrossTeam, na który oddano w ciągu minionego miesiąca ponad 1500 głosów! Drugie miejsce należy do Fitness Studia MAGDA, a trzecie do Fabryki Fitness Club Sylwii Jarosz. GRATULUJEMY!

  Fit – to słowo stało się synonimem zdrowego stylu życia. Odpowiednia dieta, czas na sen i wypoczynek oraz stała porcja wysiłku fizycznego. Kluby fitness dzisiaj, kiedy żyjemy dłużej i każdemu z nas coraz bardziej zależy na odpowiedniej jakości tego życia, są skazane na sukces. Już nie tylko zrzucamy zbędny tłuszczyk tu i ówdzie, ale też umiejętnie – pod okiem profesjonalnego trenera – rzeźbimy ciało i dbamy o kondycję.

  Trening aerobowy, cardio, TBC, calanetics, pilates, crossfit... Wybór rodzaju ćwiczeń tylko z pozoru jest zaskakujący, bo każdy rodzaj treningu jest dostosowany do naszych możliwości, wieku i umiejętności. O tym, z jakimi ćwiczeniami jest nam po drodze, decyduje trener, a jeśli jeszcze na tej drodze spotkamy dietetyka, który podpowie, co i jak jeść, to sukces mamy murowany.

  Oto ranking dobrych fitness klubów w regionie według naszych Czytelników. Głosowanie zakończyliśmy w piątek o północy.

  Odbywało się za pośrednictwem strony internetowej, aplikacji internetowej Facebook iSMS-ami, wysyłanymi pod nr 72355 o treści: fit.nr kandydata.

  DLACZEGO WARTO BYŁO WZIĄĆ UDZIAŁ W PLEBISCYCIE?

  Zwycięzcy trzech pierwszych miejsc dostaną kampanię reklamową w „Gazecie Wojewódzkiej” i na zgorzelec.naszemiasto.pl ,
  a także specjalne certyfikaty, poświadczające zwycięstwo w plebiscycie na najpopularniejszy klub fitness.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Lasowianie z Pieńska zwycięzcą plebiscytu

  Lasowianie z Pieńska zwycięzcą plebiscytu

  Zespoły ludowe, regionalne, folklorystyczne - często towarzyszą nam przy wielu okazjach: biesiadach, dożynkach, jarmarkach i świętach. Wykonywane przez nie pieśni...

  Inne plebiscyty