MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Warszawska 11, 59-900 Zgorzelec...
fot. fot. ilustracyjne pixabay

Najświeższe oferty pracy ze Zgorzelca. Sprawdź, kogo szukają przez Powiatowy Urząd Pracy

SEKRETARZ SZKOŁY

Miejsce pracy: Warszawska 11, 59-900 Zgorzelec
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, obsługa pakietu Microsoft Office, obsługa sprzętu wielofunkcyjnego, działania nastawione na cel, aktywna sprzedaż, marketing;
jedna zmiana od pon. do pt. 09.00- 17.00, praca 2 soboty w miesiącu 08.00- 16.00 do uzgodnienia z pracodawcą,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sekretarka
Typ propozycji: praca w wolne dni

WYMAGANIA
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Umiejętności i uprawnienia:
Komputer - obsługa komputera

DANE PRACODAWCY
Pracodawca: CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK Sp. z o.o.
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Warszawska 11, 59-900 Zgorzelec,
Osoba do kontaktu: Bogusława Witkowska
Numer telefonu: 75 77 19 106
E-mail: [email protected]