3 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Zgorzelec...
fot. fot. ilustracyjne pixabay

Najświeższe oferty pracy ze Zgorzelca. Sprawdź, kogo szukają przez Powiatowy Urząd Pracy

AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejsce pracy: Zgorzelec
Zakres obowiązków: zawieranie umów w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych; jedna zmiana 08.00-16.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu:1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia pracy: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną

WYMAGANIA

Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące
Inne wymagania:
możliwość przyuczenia przez Pracodawcę we własnym zakresie osób o niższych kwalifikacjach

DANE PRACODAWCY
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Adres: Pułaskiego 14, 59-900 Zgorzelec,
Osoba do kontaktu: Małgorzata Płocica
Numer telefonu:757770500