2 z 15
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: 59-900 Zgorzelec...
fot. fot. ilustracyjne pixabay

Najświeższe oferty pracy ze Zgorzelca. Sprawdź, kogo szukają przez Powiatowy Urząd Pracy

KELNER - BARMAN

Miejsce pracy: 59-900 Zgorzelec
Zakres obowiązków: obsługa gości przy stolikach, obsługa baru i zamówień telefonicznych;
jedna zmiana 12.00- 22.00, również w dni wolne, praca wg grafiku;
w okresie próbnym umowa zlecenie;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kelner*
Typ propozycji: praca w wolne dni,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy

WYMAGANIA
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania:
Chęć do pracy; uczciwość; dyspozycyjność; w przypadku zatrudnienia cudzoziemca wymagana znajomość j. polskiego

DANE PRACODAWCY
Pracodawca: FASHION FOOD KN2018 MICHAŁ KRYSZTOF
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Adama Asnyka 2, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki
Osoba do kontaktu: Michał Krysztof
Numer telefonu: 694 411 590