Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

PGE Turów Zgorzelec na własnym parkiecie pokonał Start Gdynia

TOK
Mecz zakończył się wynikiem 66:55. Beniaminek postawił trudne warunki tylko w pierwszej połowie. W trzeciej i czwartej kwarcie zgorzelczanie odskoczyli na kilka punktów i kontrolowali przebieg gry

. Najwyższe prowadzenie wynosiło w czwartej kwarcie nawet 18 punktów. Najlepszym strzelcem Turowa był Michał Chyliński, który zdobył 17 punktów natomiast po stronie gości najskuteczniejszy był Robert Rothbart, który zdobył 20 punktów. Warto nadmienić, że w drużynie z Gdyni wystąpił Grzegorz Mordzak, który spędził w Turowie 3 lata (2002 - 2005). Przez wielu kibiców to on uważany jest za gracza, który doprowadził zespół ze Zgorzelca do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej.