3 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:

sprzedaż waluty, wyrobów tytoniowych...
fot. fot. ilustracyjne/pixabay

Praca w Zgorzelcu. Którzy pracodawcy szukają pracowników? Sprawdź najnowsze oferty Powiatowego Urzędu Pracy [23.02.2021]

Kasjer walutowy/sprzedawca

Zakres obowiązków: sprzedaż waluty, wyrobów tytoniowych oraz art. impulsowych; godziny pracy nienormowane zgodnie z harmonogramem (12/12); miejsce pracy Zgorzelec lub Łagów Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, kurs walutowy, obsługa kas fiskalnych. Staż pracy mile widziany, umiejętność koncentracji uwagi; znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym mile widziana. Kontakt: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "DOMINO II" DOROFIEJCZYK ROMUALD ul. Jeleniogórska 30 A, 59-900 Łagów Romuald Dorofiejczyk tel. 604 062 048