4 z 24
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:

prowadzenie zajęć teoretycznych i...
fot. fot. ilustracyjne/pixabay

Praca w Zgorzelcu. Którzy pracodawcy szukają pracowników? Sprawdź najnowsze oferty Powiatowego Urzędu Pracy [23.02.2021]

Nauczyciel przedmiotów zawodowych (logistyka/transport)

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych na kierunku transport i logistyka; praca weekendowa; 24h/m-c Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto: 18,3 - 20 PLN stawka godzinowa Wymagania: wykształcenie wyższe (w tym licencjat), kierunek: transport, logistyka. Zawod: specjalista do spraw organizacji i rozwoju transportu, Specjalista do spraw logistyki. Staż pracy: 6 miesięcy; uprawnienia pedagogiczne; umiejętność komunikacji interpersonalnej Kontakt: CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK Sp. z o.o. Warszawska 11, 59-900 Zgorzelec Bogusława Witkowska 75 77 19 106